Національно-патріотичне виховання

Екскурсія з учнями 5-Д класу 

до музею етнографії Поділля на базі ВДПУ ім. Михайла Коцюбинського

 

 

 
 


Учні закладу "НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №23 ВМР" активно долучились до благодійної акції з плетіння маскувальних сіток для АТО. 
Учні 10-А класу навчали техніці плетіння сітки учнів 5,6 класів. 
Долучилися до цієї справи і двоє наймолодших школярів, учні 1-В класу. 

Молодці! Всім дякуємо за допомогу!




 
  

 




 


 

 



 








Розробка уроку музичного мистецтва для 5 класу
з теми "Історія народу в пісні" (учитель Зарічна Т.О.)


Позакласний захід: літературно-музична композиція "Народжені вільними" (учитель Сергійко Л.П.)

 

 

Доповідь на педагогічні читання
"Народні символи-обереги України"
(учитель трудового навчання Бартюк В.В.)


Майстер-клас для вчителів шкіл міста з виготовлення квітки маку з фоамірану (учитель трудового навчання Демченко Р.І.)


 

 

 

 


Майстер-клас з виготовлення патріотичної символіки під час відзначення Дня Перемоги (учителі трудового навчання Демченко Р.І. та Бартюк В.В.)


 

 

 

 

 

 


У гімназійному науковому товаристві "Інтелект"  учні 8-В класу під керівництвом учителя трудового навчання Бартюк В.В. працювали над дослідженням регіональних особливостей української народної вишивки. Результатом роботи є схема вишивки карти України, створена у спеціалізованій комп'ютерній програмі, та вишита карта України, яка прикрашає кабінет обслуговуючої праці закладу.
Робота учнів зайняла перше місце на міській та обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва "Знай, люби свій край" у 2016 році.



 

 


Робота над картою  настільки захопила, що знайшла своє продовження  у новому патріотичному проекті. На паркані закладу створено арт-об’єкт-мурал «Україна вишивана», розмальований у вигляді регіональних орнаментів, притаманних кожній області України, що були зібрані під час реалізації дослідницького проекту «Україна вишивана (регіональні особливості української народної вишивки)». Ідея паркану, «вдягнутого» у орнаменти вишиванок всіх регіонів України, належить педагогам та учням нашої 23-ї школи-гімназії. Цей бетонний паркан дістався «у спадок» від радянських будівельників, проте всім набридла похмура сіра стіна.
За словами директора школи, Оксани Василівни Яценко, Робота над картою  настільки захопила, що знайшла своє продовження  у новому патріотичному проекті. На паркані закладу створено арт-об’єкт-мурал «Україна вишивана», розмальований у вигляді регіональних орнаментів, притаманних кожній області України, що були зібрані під час реалізації дослідницького проекту «Україна вишивана (регіональні особливості української народної вишивки)». Ідея паркану, «вдягнутого» у орнаменти вишиванок всіх регіонів України, належить педагогам та учням нашої 23-ї школи-гімназії. Цей бетонний паркан дістався «у спадок» від радянських будівельників, проте всім набридла похмура сіра стіна.
За словами директора школи, Оксани Василівни Яценко, це перший мистецький об’єкт в мікрорайоні «Вишенька»,  такий різнокольоровий та патріотичний. Кожна секція паркану презентує окрему частину держави, включно з Кримом: таким чином було розмальовано 34 секції паркану загальною площею 214 м2 та довжиною 85 метрів.
Метою проекту була популяризація української культури та національного стріт-арту серед членів місцевої громади, гостей міста, учнів навчального закладу шляхом створення арт-об’єкту як частини міського бренду.
Мурал «Україна вишивана» прикрашає територію закладу та мікрорайону міста,  підвищує імідж міста шляхом покращення дизайну міського середовища.. Кожна секція паркану презентує окрему частину держави, включно з Кримом: таким чином було розмальовано 34 секції паркану загальною площею 214 м2 та довжиною 85 метрів.
Метою проекту була популяризація української культури та національного стріт-арту серед членів місцевої громади, гостей міста, учнів навчального закладу шляхом створення арт-об’єкту як частини міського бренду.
Мурал «Україна вишивана» прикрашає територію закладу та мікрорайону міста,  підвищує імідж міста шляхом покращення дизайну міського середовища. 
№153 фото 8.jpg  
  IMG_3259

У Вінниці створюють гігантську вишиванку на паркані 23-ї школи

23-тя школа у Вінниці відтепер має унікальний, «вишитий» паркан

Вінницькі учні "одягли" паркан у 85-метрову вишиванку

ПАТРІОТИЧНИЙ СТРІТ-АРТ «УКРАЇНА ВИШИВАНА»


Відкритий урок трудового навчання

у 8-В класі з теми
"Проектування писанки з використанням символіки"
(учитель Бартюк В.В.)





Майстер-класи з писанкарства для учнів 7-8 класів

  (учитель трудового навчання Бартюк В.В.)

 

 

 

  


  

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

Відкритий урок трудового навчання
у 7-філологічному класі з теми
"Регіональні особливості української народної вишивки" (учитель Бартюк В.В.)










Немає коментарів:

Дописати коментар